Про нас

NeoLed - офіційний інтернет магазин Дизайн студії «Музика квітів", м.Київ, Україна. Уже понад 16 років ми займається оформленням, продажем світлодіодних вуличних гірлянд (LED-гірлянди) найбільшого виробника світлодіодним продукції "Neo-Neon" Holdings Limited (Hong Kong, China).

Компанія "Neo-Neon" за 40 років роботи на ринку світлотехніки домоглася лідируючих позицій. Розробка нових моделей, виробництво комплектуючих і складання готових виробів виробляються на заводах компанії, що є гарантією високої якості продукції, що випускається фірмою світлотехніки. Багато зразків продукції компанії не мають аналогів в світі.

Переваги використання світлодіодних вуличних гірлянд (LED-гірлянд) для фасаду:

  • Невелике енергоспоживання (LED-гірлянди споживають в декілька разів менше електроенергії в порівнянні з лампами).
  • Великий ресурс (світлодіодна гірлянда LED здатні працювати до 100 тисяч годин).
  • Стійкість вуличних світлодіодних гірлянд до сильних морозів і дуже жаркій погоді ip 65.

Neo-Neon на ринку України вже 15 років, за ці роки світлодіодні гірлянди завоювали довіру споживачів, своєю надійністю і якістю.

Neo-Neon Holdings найбільший в світі виробник декоративного вуличного, святкового led освітлення, освітлювальної техніки для розваг. Компанія була заснована в 1979 році на Тайвані бізнесменом Бен Фаном.

У нашому магазині Ви можете купити світлодіодні вуличні гірлянди Київ, Україна.

Світлодіодні гірлянди використовуються на різних об'єктах: дерева, будинки, кущі, ресторани, вітрини.

Вулична світлодіодна декоративне підсвічування приверне увагу і підкреслить унікальність, індивідуальність, імідж Вашого об'єкта.

У нашому інтернет магазині ви знайдете все можливі варіанти світлодіодних гірлянд. Для яскравого світлодіодного оформлення вашого об'єкта.

Наші фахівці допоможуть підібрати Вам необхідні зміни гірлянд.

Також наша компанія займається розробкою макетів і монтажем світлодіодних гірлянд, багаторічний досвід роботи дозволяє нам в найкоротші терміни НАДАТИ макет і здійснити задумане.

У нашому інтернет магазині ви знайдете для себе, світлодіодний міні завісу в народі бахрома, рваний Дощ, вуличні світлодіодні led мережі, прекрасний варіант для оформлення кущів, світлодіодна гірлянда нитка string, можуть бути з ефектом флеш має довжину від 5 метрів і більше, найпопулярніші гірлянди й улюблені нашими клієнтами під Новорічні свята - сніжинки миготливі, сніжинки led мотиви, гірлянди з динамічними ефектами, наймодніші для літніх майданчиків ретро гірлянди, новинка літнього сезону 2018 року ця гірлянда світлодіодна метелик.

Купити і вибрати потрібні світлодіодні гірлянди ви можете в розділі Каталог товарів.icon_callback Замовити дзвінок icon_email Написати на пошту icon_viber Написати в Viber icon_teleg Написати в Telegram