Портфоліо NeoLed

Новорічне оформлення магазину "Адмірал"
Новорічне оформлення магазину "Адмірал"
Новорічне оформлення магазину "Адмірал". м Херсон.Дизайн студія «Музика Квітів» розробила проект по світлодіодному оформлення фасаду ТРЦ «Адмірал» м.Херсон.Робота була дистанційна замовник вислав фото об'єкта і ми розробили три концепції оформлення фасаду.За затвердженим проектом і за розмірами заз..
Світлодіодне оформлення фасаду ресторану Сито П'яно.
Світлодіодне оформлення фасаду ресторану Сито П'яно.
Новорічне світлодіодне оформлення фасаду ресторану "Сито П'яно", м.Київ., Відрадний проспект № 103.Нашої дизайн студією в найкоротші терміни був розроблений макет оформлення фасаду ресторану світлодіодними гірляндами.Замовнику було запропоновано три варіанти оформлення. Вибравши варіант, ми приступи..
Світлодіодне оформлення фасаду магазину.
Світлодіодне оформлення фасаду магазину.
Світлодіодне оформлення фасаду магазин автозапчастин, селище Немішаєве.Напевно за багаторічний досвід роботи найшвидший проект з моменту створення макета і до кінцевого монтажу. В кінці святкових Новорічних оформлень, коли вся команда вже розслабилася, з'явився замовлення, за одну годину кл..
Новорічне вуличне освітлення.
Новорічне вуличне освітлення.
Новорічне вуличне освітлення світлодіодними гірляндами маленьких об'єктів.Мінімалізм теж може бути красивим і яскравим! В оформленні будиночка враховувалися побажання клієнта, яскраво, надійно, додаток до основного оформлення фасад приватного будинку, який був прикрашений раніше. ..
icon_callback Замовити дзвінок icon_email Написати на пошту icon_viber Написати в Viber icon_teleg Написати в Telegram